خانه / بررسی / مازراتی در ایران
مازراتی در ایران

مازراتی در ایران

array(1) { ["display_type"]=> array(1) { [0]=> string(20) "Invalid display type" } }


Welcome MASERATI!

ابتدا باید به تاریحچه مازراتی پرداخت: مازراتی از جمله قدیمی ترین برند و خودرو های جهان است.در سال ۱۹۱۴ در یکی ار شهرهای ایتالیا شرکت مازراتی توسط برادران مازراتی تاسیس شد.

در دهه ی ۱۹۳۰ این شرکت به دست سیتروئن و دی توماسو مالکین این شرکت بودند و بعد بیشتر سهام آن توسط فیات خریداری شد. فیات شرکت هایی همچون آلفارومئو،فراری، را زیر پوشش دارد مازراتی هم در طول این سال ها که حدود ۲۰ سال می شود زیر مجموعه ای از فراری و بعد آلفارومئو بود.
مازراتی یک خودرو لوکس دست سز ایتالیایی است محصولات این شرکت به طراحی خاص و ایتالیایی معروف است و شمایلی از هنر بی نظیر ایتالیایی دارد که در عین اسپرت بودن مشهور است، و حال آنکه محصولات اسپرت و لوکس دست ساز نیز باشد و همچنین اگر یکی از مالکان آن باشید سوار بر خودرویی هستید علاوه بر دست ساز بودن سالیانه ۶۰۰ دستگاه از آن ساخته می شود پس خیلی خاص هستید.
مازراتی در ایران: گفتنی است در حال حاضر قرار است مدل هایی همچون کواتروپرته(Quattroporte)، گرنتوریسمو(Granturismo) ، گرنکابرو (Grancabrio)
به ایران بیایند،شرکت وارد کننده این اسپرت لوکس ایتالیایی آرتاتاک موتور و قرار است با ورود این خودرو ها بلوایی در قشر خودروهای گران قیمت افراد ثروتمند ایجاد کند.گفتنی است قیمت احتمالی این خودروها از ۲۶۰ میلیون تومان تا ۳۶۰ میلیون تومان باشد.

تصاویر

Invalid Displayed Gallery

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*


*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا